Řekli o nás

Řekli o nás2024-01-18T22:19:06+01:00
Gabriela Zdenkova
22/11/2023
Výborná škola na doučování jazyků, vřele doporučuji. Kvalitní lektoři 👍👍Je to tu stále skvělé 🫶
Ladislav Greiner
14/08/2023
Jedinečný a pro mě naprosto vyhovující přístup pedagoga - pana Petra Koudelky. Mnohokráte děkuji a rád pokračuji 3. kurzem
Maria Radmanovic
23/03/2022
Jsem velmi spokojená s kurzy, které navštěvovali moje děti a já osobně v BSJ. Vždy byla možnost přizpůsobit se potřebám a úrovni, na které je student. Absolvovali jsme přípravu na C1 z Angličtiny, kurzy němčina a italštiny a vždy maximální spokojenost
Natnicha Manomaikul
27/02/2022
Nice staff and teachers. Nice class room.
Petra Jezdikova
21/01/2020
Výuka francouzštiny je výborná. Kompetentní a příjemná lektorky, příjemné prostředí učeben.
Jan Ferkl
28/10/2019
S individuálními lekcemi němčiny jsem velmi spokojený!
Francesca
25/03/2019
Skvělá škola, naučí, osobní přístup, příjemní lektoři, dostupné místo
Iva Jirmanova
30/12/2018
Velká spokojenost s letním kempem v Bedřichově. Profesionální přístup. Děkujeme.
Dan Peterka
30/10/2018
CRS Company
30/10/2018

Skvělý přístup, individuální výuka za slušné ceny, zkušení a vstřícní lektoři. Využívá celá rodina a jsme naprosto spokojeni.
Michal G.

Příjemné prostředí, dostupnost 15 minut od metra, příjemná komunikace. Výborný lektor – jak v přístupu, tak v odbornosti.
Kateřina V.

Na Maltě bylo moc pěkně. Ve škole nás v kanceláři krásně přivítali a celkově to tam bylo moc fajn 🙂 Náš učitel se jmenoval Filip, hodiny byly aktivní a celkem zábavné….

Vice

Skvělý přístup, flexibilní, lektor se přizpůsobí potřebám. Navštěvuji lekce již tři roky a mohu jen doporučit.
Lukáš H.

Využil jsem služeb této jazykové školy a byl jsem velice spokojený.
Petr Š.

Celkový přístup jazykové školy výborný a stejně tak lektoři. Veliká spokojenost.
Petr R.

Již několik let se setkávám s lektory Barevného světa při individuálních kurzech angličtiny i němčiny a jednoznačně je doporučuji. Naučíte se to, co potřebujete, bude vás to bavit a na výletě, služební cestě či na jednání budete bez obav komunikovat. Nejvíce oceňuji individuální přístup, flexibilitu vyučujících a velice příjemnou a veselou atmosféru hodin.
Iveta V.

Velká spokojenost s letním kempem v Bedřichově. Profesionální přístup lektorů. Ještě jednou moc děkuji za vstřícnost a naprostou domácí atmosféru a nezapomenutelnou domácí borůvkovou zmrzku…
Iva J.
Velká spokojenost s jazykovým kempem v Bedřichově. Profesionální přístup lektorů. Děkujeme
Květa J.
Výuka francouzštiny je výborná. Kompetentní a příjemná lektorka, příjemné prostředí učeben.
Petra J.
Skvělá škola, naučí, osobní přístup, příjemní lektoři, dostupné místo.
Francesca G.
S individuálními lekcemi němčiny jsem velmi spokojený!
Jan F.
S u p e r Jazyková škola!!! Navštěvuji kurz italštiny… Milí lidi,krásné prostředí,skvělá dostupnost!!!! Můžu jen DOPORUČIT !!!
Margareta Č.
Nice staff and teachers. Nice class room.
Natnicha M.
Jsem velmi spokojená s kurzy, které navštěvovaly moje děti a já osobně v BSJ. Vždy byla možnost přizpůsobit se potřebám a úrovni, na které je student. Absolvovali jsme přípravu na C1 z Angličtiny, kurzy němčiny a italštiny a vždy maximální spokojenost.
Maria R.

Barevná škola jazyků na Firmy.cz

Máte zájem o kurz šitý na míru?