Kariéra

• Lektora/lektorku španělštiny
  • Lektora/lektorku italštiny
  • Lektora/lektorku francouzštiny

Proč pracovat právě v BSJ?

Nabízíme:

• Výuku po celý rok. Zprostředkováváme individuální a veřejné kurzy, firemní výuku, přípravu na zkoušky, víkendové kurzy, intenzivní kurzy a letní kurzy
  • Výuku v naší škole na adrese Moskevská 1, Praha 10 (přímo na tramvajové  zastávce „Ruská“, jen 4 min od stanice metra Nám. Míru), výuku u studentů nebo ve firmách po celé Praze
  • Metodologickou podporu a osobní rozvoj
  • Pravidelné webináře
  • Nejnovější výukové materiály, plně vybavené třídy (chytrá tabule, monitory, učebnice, kopírka, CD přehrávač, Wi-Fi, hry a další materiály pro výuku dětí)
  • Férové ohodnocení
  • Minimum cestování, přednostně Vám nabízíme kurzy v lokalitě, kam již jezdíte učit
  • Proplácení dojezdů nejen mimo pražskou PID
  • Mimoškolní aktivity

Jsme jazyková škola, kde nám záleží na každém klientovi i kolegovi, zakládáme si na osobním a individuálním přístupu

Výuku pořádáme od roku 2008, přidejte se k nám!

Vaše CV nám zašlete na

Reference od našich lektorů

Vstřícní lidé, fajn prostředí, dobré podmínky k výuce… 🙂

Pavla D.

Přátelský kolektiv a lektoři.

Aleš N.

Velmi příjemné vedení školy, vždy se snaží vyjít vstříc

František L.

Protože firma je ústretová vůči lektorům a komunikace je vedena v milém tóně.

Mira Š.

Je to příjemná, malá a rodinná jazyková škola s individuálním přístupem jak ke studentovi tak k lektorům.

Martin J.

Protože se snažíme udržet si osobní přístup a vyjít lektorům a studentům vstříc

Monika E.

A family attitude

Andrey L.

Great people!

Jake B.

Monika is great!

Sarah L.

My most interesting students have been at BSJ.

Daniel Z.

When I first started working with BSJ I told them that I was interested in teaching kids from ages 8-18 and I was offered lots of classes in that age range and when a prospective student asked about a teacher able to teach that age I was someone they thought of immediately. You have a great and fairly instant connection with the people that work there and the classrooms are lovely and tidy.

Carolina A.

BSJ is a nice school, students who come to BSJ generally want to learn.

Daniel Y.

Because of the great way of directing the whole company. They have always been very nice to me, there has never been a problem, it’s a smaller company so it’s more like a family, they always try to match your plans, you have a lot of free time.

Eliška V.

Because of kindly staff and lecturers.

Michael Z.

The staff is extremely kind and helpful.

Charles William S.

Working for BSJ means working with amazing people and having a truly colourful job which is always exciting, interesting and never dull.

Rebecca Ž.

Because the relationship between the teachers is very friendly and the school is a very cosy place to teach.

Francesca G.

It is a decent school close to the city centre.

Alexandra Z.

Minimal bureaucracy, premises in a good location, flexibility based upon an agreement with students.

Jiří K.