Online výuka

Online výuka2023-10-04T17:20:49+02:00
Individuální kurzy

Online výuka speciální přístup pro jednotlivce či dvojice

Individuální online výuka je vhodná pro klienty, kteří mají své vlastní tempo a nemají čas nebo možnost za výukou dojíždět. Lekce připravujeme dle konkrétních požadavků a potřeb. Výuka probíhá online přímo přes Váš počítač, laptop, tablet či mobilní telefon. Vybereme Vám nejvhodnějšího lektora z našeho týmu. Naši čeští i rodilí lektoři mají odpovídající vzdělání a praxi. Potřebujete jen internetové připojení, nainstalovaný například Skype a výuka může začít. Nevíte si rady? Rádi Vás navedeme.

Jste na služební cestě? Jste na dovolené? Jste v karanténě? Necítíte se dobře, ale nechcete o svojí hodinu přijít? Běžte do toho online. Online výuku můžete mít odkudkoliv.

Online výuka je vhodná jak pro děti tak pro dospělé.

Online výuku můžete využít i v kombinaci s prezenční výukou. Vyjdeme Vám rádi vstříc.

Výhody individuální online výuky jazyka s naším lektorem

První hodinu individuální online výuky platíte pouze v případě, že budete spokojeni s námi vybraným lektorem a rozhodnete se ve výuce pokračovat!

• angličtina
  • němčina

• francouzština

• ruština

• španělština

• italština

• čeština pro cizince

Ceník

od 385 Kč *

od 560 Kč *

od 616 KČ *

Plátci DPH se cena navyšuje o DPH.

*výuku za snížené ceny nelze hradit benefity

Ceny individuální online výuky se liší dle jazyků a speciálních požadavků a rozpočítávají se podle počtu studentů ve skupince.

• Při počtu dvou studentů hradí každý o 40% méně z ceníkové ceny.
  • Při počtu třech studentů hradí každý o 55% méně z ceníkové ceny.
  • Při počtu 4 a více studentů každý hradí o 60% méně z ceníkové ceny.

Máte zájem o kurz šitý na míru?

Pravidla rušení výuky v naší jazykové škole

Online hodinu je možné zrušit, aniž byste o ni přišli. Vzhledem k tomu, že lektoři se na hodiny připravují, mnozí kvůli nim cestují a počítají s nimi ve svých diářích a rozpočtech, prosíme Vás o respektování tohoto pravidla: hodiny rušte včas, a to nejpozději 24 hodin předem, vámi pozdně rušené lekce vám budou vyfakturovány v plné výši. S ohledem na lektora i Váš pokrok v jazyce doporučujeme zrušené hodiny nahrazovat, kdykoliv je to jen možné!